PPUH PAPKE ul. Chrobrego 29 Gorzów Wielkopolski
+48 95 720 80 10

Okna PCV

KBE 70 mm
5 komorowe profile o szerokości budowlanej 70 mm. Wykonane w technologii bezołowiowej. Profile okienne i drzwiowe występują w bogatej palecie kolorów. Powlekane jednostronnie, jak i dwustronnie okleiną drewnopodobną w szerokiej gamie wzorów.

okna pcv profile kbe 70 mm

KBE System 88mm
Najważniejszymi aspektami są tutaj: oszczędność energii, ochrona zasobów naturalnych, ochrona przed hałasem oraz włamaniami. Wybierając system KBE 88mm decydujecie się na nową generację profili, która gwarantuje najwyższą jakość, komfort użytkowania oraz opłacalność.

okna pcv profile kbe 88 mm

Trocal 70mm
System profili TROCAL InnoNova 70.A5 natura o głębokości zabudowy 70 mm i konstrukcji pięciokomorowej, to innowacyjny produkt o zwiększonej odporności na warunki pogodowe. Jego budowa umożliwia uzyskiwanie optymalnych właściwości izolacyjnych okna, co prowadzi do mniejszego zużycia energii.

okna pcv profile trocal 70mm

Trocal 88mm
System profili TROCAL 88+ to wyjątkowo energooszczędny system okienny wykorzystujący innowacyjną technikę bezołowiową. Skierowany jest do klientów ceniących jakość oraz estetykę. Dzięki optymalnej szerokości oraz technice 6ścio komorowej system przyczynia się do energooszczędności oraz ochrony środowiska naturalnego.

okna pcv profile trocal 88mm